A może urlop w gospodarstwie agroturystycznym?

przez | 4 marca 2022
To fajnie, że ferie w naszym kraju są podzielone na kilka terminów, ponieważ w sumie pewne stadniny koni, w szczególności położone w Tatrach, jeszcze bardziej pękałyby w szwach. Trzeba zwrócić uwagę, iż ciągle wśród dzieci oraz młodzieży rośnie miłość do koni. To fantastycznie, bo w sumie nie można wspomnieć o wadach jazdy na koniu. Takowe tak naprawdę nie istnieją!

Pewnie niektórzy wspomną o tym, że różnego rodzaju wypadki mające związek z jazdą są raczej częste. W zasadzie wypadki się zdarzają, lecz z pewnością nie są za częste. Człowiek jest istotą, która tak jakby musi przyjąć do wiadomości, iż codzienne życie jest pełne także takich niemiłych niespodzianek. Nie należy automatycznie zakładać najgorszego scenariusza, przecież wypadki zdarzają się wszędzie. Któż rezygnuje z jazdy rowerem tylko z tej przyczyny, że raz na jakiś czas ktoś zrobi sobie krzywdę? I spokojna głowa, nawet jeśli będzie źle, to w końcu doprawdy nie mówimy o czymś mega poważnym. A więc aspekt dotyczący bezpieczeństwa jest już zapewne jasny.

Stadnina zimą

Autor: Kaarina Dillabough
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci coraz częściej nie posiadają żadnych zainteresowań. Czy oglądanie TV bądź surfowanie po Internecie mogą być pasjami? Nie. A kogo jest to tak naprawdę wina? Naturalnie rodziców! A więc jeżeli jakiś rodziciel skarży się na swoje dziecko właśnie dlatego, że zbyt wiele swojego czasu marnuje na komputer i telewizję, to tak naprawdę powinien spojrzeć na lustro. W nim właśnie odnajdzie głównego winowajcę takiego stanu rzeczy! Zapewne to nieco brzydko zabrzmiało, lecz nie dyskutujmy z faktami. W takim razie niech chociaż ferie zimowe będą należały do udanych. Kto wie, być może dziecko pokocha jeździectwo, siodło oraz resztę?

Niemalże pewne jest to, że dziecko w czasie nauki jeździectwa nie będzie zbytnio się nudziło. Ambiwalentny stosunek – to najgorsza opcja.

Jeśli zafascynował Cię ten temat, to po przejściu na stronę (https://www.astorhotel.pl/spa/pakiety-spa/) znajdziesz więcej podobnych informacji, które z pewnością będą godne zainteresowania.

Hej, przecież ferie w siodle najczęściej są niemal przygodą życia (polecane stadniny koni na stronie). A więc niejako obowiązkiem rodzica jest to by przynajmniej zastanowić się czy takowa forma spędzania ferii jest czymś interesującym. Warto zaznajomić swoje dziecko z ofertami czołowych stadnin, zobaczymy co powie. I tak takie ferie nie będą gorsze, aniżeli ferie w domu. Dziecko powinno poznać świat!