Co począć gdy jedna drobna sprawa strzępi ci nerwy?

przez | 9 lipca 2021
Każdy ogół uzupełnia detal, lecz jest to drobinka, która czasem decyduje o powodzeniu całości. Niekiedy pewna śrubka czy uszczelka rozpoczyna nieustanne kłopoty. Są takie chwile, że zostawiłbyś wszystko, a zmusza cię do takiego działania jeden niuansik, który burzy porządek rzeczy. Niekiedy przecież pojedyncze zero odmienia wszystko. Otrzymujesz rozliczenie za telefon, przez pomyłkę miast liczby dwanaście tysięcy widnieje tam niespotykana suma: sto dwadzieścia tysięcy. Ogarnia cię furia, a najmniej korzystne jest to, iż masz nieprzyjemny dzień. Taka ”pierdoła” ciebie dobiła.

Autor: Warszawska Szkoła Fotografii

Być może kiedy indziej rozbawiłby cię ten błąd, lecz nie dzisiaj, teraz nie jest ci do śmiechu, tym bardziej, że dzwonisz na infolinię, a tam otrzymujesz powiadomienie, iż kwestia zostanie zbadana.

Czy publikowany temat okazał się dla Ciebie ciekawy? To bardzo dobrze, gdyż jak wejdziesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/), które Cię niewątpliwie zaabsorbują.

Nie żadne określenie w stylu: nasze niedopatrzenie, lecz Pani|Pan zapisuje skargę, będzie reklamacja. Jesteś pewny, że to ogromny błąd, ale nie można tego od razu ocenić, bo wszystko należy dokładnie zbadać. Ty już jesteś jednakże podenerwowany na cały dzień, przez jedno beznadziejne zero…

Kolejna wpadka. Posiadasz swoje studio, jesteś fotografem. Jesteś tam prawie cały czas, bo jesteś wzorcowym fotografem studyjnym. Czasami jednakże jesteś zmuszony rwać włosy z głowy, bo na przykład takie trzpienie się gdzieś zawieruszają, podobnie pozostały sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: nowe trzpienie. Już nawet przyzwyczaiłeś się do tego, iż co jakiś okres padnie jakiś zasilacz studyjny, dumasz, wypadek, ale nie możesz zaakceptować tego, że coś ci się gubi, malutki detal, który rozwala całą pracę, jest to destrukcyjne dla porządku dnia, wywraca do góry nogami cały plan… Nie denerwuj się i spójrz na uchwyty foto.

A teraz okoliczność ż życia wzięta. Rozkręcasz baterię łazienkową, wykręcasz, zamieniasz na nowy model. Wszystko fajnie, lecz po odkręceniu kurka z woda nagle zaczyna cieknąć. Niby drobnostka, głupia uszczelka, ale gdzie ona się podziała, gdzie ona zniknęła. Prowadzisz poszukiwania w wannie, na podłodze, wołasz syna, który ma sprawniejsze oczy, ażeby ci pomógł, ale jej jak nie było, tak nie ma.

Czy ten tekst jest według Ciebie cenny? Jeżeli tak, to wejdź i przeczytaj więcej tutaj (https://artykulyreligijne.pl/banery-na-boze-narodzenie) – znajdujące się tutaj zagadnienia odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania.

Takie małe, a psują cały efekt. Jeśli mówi się na coś drobnego, co sprawia przyjemność, pozytywnie: mała rzecz a cieszy, to na coś złego powinniśmy mówić: malutka rzecz a strzępi nerwy!