Czy dobrze jest być singlem

przez | 6 września 2021
Kiedy ktoś jest samotny oraz nie ma czasu, na szukanie drugiej połówki poprzez wchodzenie do restauracji czy kina, to bez wątpienia wspaniałym rozwiązaniem ma szansę się okazać Internet. Jednak coraz więcej osób funkcjonuje samotnie z swojego wyboru, bo dochodzą oni do zdania, że praca w korporacjach zajmuje im nazbyt sporo czasu oraz nie posiadają już wolnej chwili na to, by zakładać poważne związki.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Single to nic nowego

Kiedyś gdy mijały lata a młoda osoba nie zakładała rodziny stwierdzało się, iż jest starą panną, lub starym kawalerem.

Zaciekawił Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to przeczytaj dodatkowo szczegóły pod źródłem (https://aircom.ag/pl/typowe-usterki-samochodow-awarie-auta-w-trasie/). Zobaczysz wtedy ponadto inne dane związane z omawianą tematyką.

Teraz to określenie właściwie wychodzi z użycia i przeważnie mówi się o tym, że ktoś jest singlem. Jest to część ludzi, którzy bardzo często sami wybierają sobie taki styl życia. Nie chcą się z nikim łączyć, wolą być sami, wtedy mają odpowiednią ilość czasu na rozwijanie własnej kariery zawodowej, na spotykanie się ze przyjaciółmi.

Po przeczytaniu tego wpisu, polecam pozostałe informacje na prezentowany wątek, które okażą się podobnie wciągające.

Nikt im nie mówi co mają robić, a czego im nie wolno, wręcz przeciwnie sami o sobie decydują oraz nie muszą się na nikogo oglądać, w czasie układania swojego wolnego czasu. Czasem takie osoby nawet mówią, że przez to po pracy mogą zjeść szybki obiad i usiąść wygodnie przy jakiejś grze, lub z fajną książką i nie muszą się zamartwiać, iż ktoś im wytknie, że nic nie robią. Fajnie jest im ze własną samotnością, a przyjaciele w razie czego zawsze dostarczają im właściwej rozrywki.

Znajdź swoją druga połówkę

Już nikogo nie dziwią single w UK

Praktycznie w każdym kraju już możemy spotkać singli, mimo wszystko jak się okazuje single w UK (zdobądź kontakt z innymi osobami za granicą – portal dla singli w UK) są chyba najbardziej znaną grupą, a co więcej to właśnie oni umieją najwspanialej zrównoważyć czas między pracą a swoimi przyjaciółmi. Idą do kina, do pubu, jadą razem na urlop, a praca w dużych korporacjach pozwala im na spełnianie marzeń, bez potrzeby oglądania się na kogokolwiek innego. Sami decydują o swoim losie, co więcej spora większość z nich nawet nie poszukuje drugiej osoby, z którą mogliby rozpocząć żyć, gdyż uważa, iż jest im to do niczego niepotrzebne, że wspaniale sobie w życiu zaoferują radę.

To jest mniej obraźliwe

Z pewnością nazwa singiel jest mniej pejoratywne niż określenie stara panna albo kawaler. Nie niesie ze sobą takiego złego ładunku, jak to ma miejsce w tym pierwszym przypadku, a co się z tym łączy cieszy się obecnie znacznie znaczniejszą popularnością, zarówno pośród singli, jak i również wśród osób z ich otoczenia, które nie prowadzą takiego stylu życia. Poza tym daje tutaj większą swobodę funkcjonowania i życia tak, jak chce konkretna jednostka, a nie jak chce ogół społeczeństwa.