Czym jest druk hydrograficzny? Mocno zachęcamy do zapoznania się z paroma wiadomościami na temat druku wodnego

przez | 14 grudnia 2021
Praktycznie nikt nie powinien nawet próbować ukrywać, że w dzisiejszych czasach reklama jest dźwignią handlu. Kiedy pragniesz, aby Twoje produkty zyskały dużą popularność i sprzedawały się o wiele lepiej niż poprzednio, wtedy z pewnością powinieneś zainwestować więcej właśnie w odpowiednią reklamę.

Dzisiaj chcemy zachęcić Cię przede wszystkim do skorzystania z najnowszej technologii druku wodnego, którą wykorzystuje w swojej pracy nasza firma. Kiedy chcesz się przekonać, czym jest druk wodny, wtedy zapraszamy Cię bardzo do zapoznania się z naszym artykułem.

Hydrografika pozwala przede wszystkim na nadrukowanie wybranego obrazu właściwie na wszystkim – jeżeli przynajmniej pobieżnie przejrzysz naszą galerię zdjęć, wtedy bez wątpienia szybko przekonasz się, że druk wodny sprawdza się świetnie nie tylko na samochodach – chociaż nie da się ukryć, że to właśnie tam zwykle jest używany – ale także niemal na wszystkim, co tylko sobie zamarzysz. Technologia (zobacz c-l.pl/kategoria-produktu/technologie-prozniowe/) druku wodnego jest tak bardzo modna przede wszystkim dlatego że pozwala na sprawne naniesienie wybranego wzoru na dowolną powierzchnię.

naklejka na samochodzie

Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com

Jeszcze parę lat temu taki efekt można było osiągnąć tylko dzięki naklejeniu wydrukowanego obrazka na trójwymiarowy przedmiot, jednak nie da się ukryć, że najczęściej bardzo trudno było to dokładnie wykonać – szczególnie w wypadku rzeczy o nieregularnych kształtach. Technologia hydrografiki właściwie całkowicie wyeliminowała ten problem.

Co istotne, hydrografika jest niezwykle trwała i odporna na wszelkie czynniki atmosferyczne. Robione przez nas nadruki mają postać bardzo zbliżoną do lakieru samochodowego, dzięki czemu nie będą musieli się Państwo obawiać o to, że nadrukowany obraz z czasem zblaknie lub się zniszczy. Technologia druku wodnego daje niemalże dożywotnią gwarancję tego, że będzie przez cały czas wyglądała jak nowa. Zamawiając druk hydrograficzny w naszej drukarni, mają Państwo do swojej dyspozycji setki różnych wzorów, które możemy wykonać właściwie od ręki – przykłady w galerii na . Jeśli mają Państwo swoje preferencje odnośnie do konkretnego obrazu, wtedy mogą Państwo nam wysłać plik z konkretnym obrazem, a nie będzie żadnych problemów z jego nadrukowaniem. Nasi graficy zadbają między innymi o to, aby wyglądał jak najlepiej już po nadrukowaniu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni – mamy świetne propozycje nie tylko dla przedsiębiorstw, ale także dla klientów indywidualnych.