Potęga informacji jest niezmiennie najsilniejsza i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu

Zdaje się, że funkcjonujemy już w tak nowych, „cyfryzacyjnych” czasach, że nie ma już miejsca na zwykłe środki wyrazu, jak druk czy papier. Nic bardziej mylnego, zwłaszcza, gdy mówimy o naszym kraju. Być może na Zachodzie prezentuje się to bardziej zdecydowanie, gdyż tam druk mierzy się już z wielkimi kłopotami, i być może do nas również to dojdzie w swojej najgroźniejszej postaci, jednak to ledwie prognoza przyszłości. Dlaczego? Wystarczy popatrzeć jak prezentuje się u nas handel.

Continue reading “Potęga informacji jest niezmiennie najsilniejsza i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu” »

Drukujemy w stolicy Małopolski

Przekazy ogłoszeniowe, które montuje się zwykle przy zatłoczonych autostradach lub tłocznych deptakach, charakteryzują się dobrą skutecznością. Trudno znaleźć człowieka, który nie dostrzeże ogromnego billboardu, postawionego w trafnej lokalizacji. Wiedz, że też przekaz reklamowy widoczny na billboardzie powinien czymś się wyróżniać. Dobry komunikat promocyjny powinien przyciągać wzrok, później wzbudzać zainteresowanie konsumenta oraz silne uczucia.

Continue reading “Drukujemy w stolicy Małopolski” »