Potęga informacji jest niezmiennie najsilniejsza i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu

Zdaje się, że funkcjonujemy już w tak nowych, „cyfryzacyjnych” czasach, że nie ma już miejsca na zwykłe środki wyrazu, jak druk czy papier. Nic bardziej mylnego, zwłaszcza, gdy mówimy o naszym kraju. Być może na Zachodzie prezentuje się to bardziej zdecydowanie, gdyż tam druk mierzy się już z wielkimi kłopotami, i być może do nas również to dojdzie w swojej najgroźniejszej postaci, jednak to ledwie prognoza przyszłości. Dlaczego? Wystarczy popatrzeć jak prezentuje się u nas handel.

Continue reading “Potęga informacji jest niezmiennie najsilniejsza i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu” »

Hydrografika, jedna z najbardziej nowatorskich technologii nakładania druku .

W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nałożyć przeróżne wzory na nawet bardzo złożone powierzchnie. Zniszczone rzeczy nabierają życia, nowe – nabierają indywidualności, pospolite stają się niespotykane, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je stworzyć, trzeba posiadać stosowne narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka.

Continue reading “Hydrografika, jedna z najbardziej nowatorskich technologii nakładania druku .” »

Oferty drukowania broszur

Ilość rzeczy, które zazwyczaj należy wydrukować przyprawia nieraz prawie o ból głowy. Czy najlepiej drukować w punktach najbliżej własnego miejsca zamieszkania, czy raczej w dobrych miejscach już wcześniej sprawdzonych? W nowym tysiącleciu wybranie dobrych drukarni nie jest zwyczajowo kwestią banalną. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, gdzie na Dolnym Śląsku druk broszur opłaca się najsilniej.

Continue reading “Oferty drukowania broszur” »

Drukujemy w stolicy Małopolski

Przekazy ogłoszeniowe, które montuje się zwykle przy zatłoczonych autostradach lub tłocznych deptakach, charakteryzują się dobrą skutecznością. Trudno znaleźć człowieka, który nie dostrzeże ogromnego billboardu, postawionego w trafnej lokalizacji. Wiedz, że też przekaz reklamowy widoczny na billboardzie powinien czymś się wyróżniać. Dobry komunikat promocyjny powinien przyciągać wzrok, później wzbudzać zainteresowanie konsumenta oraz silne uczucia.

Continue reading “Drukujemy w stolicy Małopolski” »