Jak wyposażyć wnętrze drukarni?

Drukarnia niejednokrotnie kojarzy się z epoką rewolucji przemysłowej, kiedy to maszyny drukujące były wielkimi i hałaśliwymi urządzeniami, produkującymi najczęściej czasopisma oraz książki. Nowoczesne urządzenia do drukowania nie są już tak wielkie i głośne, a większość instytucji zajmuje się drukowaniem produktów reklamowych – ulotek, plakatów czy bilbordów. Wnętrze zakładu nie musi być więc już tak puste jak w kiedyś.

Continue reading “Jak wyposażyć wnętrze drukarni?” »

Szczególnie atrakcyjna oferta drukarni

Drukarnie w Małopolsce zaproponować mogą klientom skorzystaniem z ich usług na dobrym poziomie niezwykle interesującą i atrakcyjną cenowo ofertę. Firmy podejmujące współpracę, m.in. na druk ulotek specjalnie dla firmy, to jest z logo oraz nazwą jednostki, stawiają na wypróbowane drukarnie. Zaproponować mogą one usługi o doskonałym standardzie, niewygórowane ceny, jak również szeroki pakiet zniżkowy dla stałych klientów. Dodatkowo w drukarniach mają miejsce często promocje, na które przedsiębiorcy czekają miesiącami. Wiedzą w końcu, że stawiają na doskonałą jakość.

Continue reading “Szczególnie atrakcyjna oferta drukarni” »

Technika sitodrukowa

Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Wcześniej, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Zdolność skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni na kontynencie europejskim stale przybywało. W pierwszych chwilach swego istnienia drukarnie wykorzystywane były przeważnie w powstawaniu książek oraz dokumentów. W tej chwili profil drukarni uległ dużej zmianie.

Continue reading “Technika sitodrukowa” »

Jakie zlecenia można zrealizować w nowoczesnej drukarni?

Rozmaite usługi w postaci drukowania i pochodne są obecnie bardzo często pożądane. Przede wszystkim potrzebne są studentom, którzy nie posiadają drukarki i ksero, a muszą na przykład wydrukować pracę zaliczeniową. Niezwykle popularną usługą jest także wykonywanie kserokopii. Studenci i uczniowie wykonują kserokopie notatek i fragmentów książek, z których się uczą.

Continue reading “Jakie zlecenia można zrealizować w nowoczesnej drukarni?” »