Archiwa tagu: drukarnie

drukarnie

Technika sitodrukowa

Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Wcześniej, ręczne przepisywanie Biblii ciągnęło się latami. Możliwość skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni na kontynencie europejskim nieustannie przybywało. Na początku drukarnie pomagały głównie w druku książek czy dokumentów. Dziś profil drukarni rozwinął swą działalność.

Jak wyposażyć wnętrze drukarni?

Drukarnia nierzadko kojarzy się z epoką przemysłową, kiedy to maszyny do drukowania były dużymi i hałaśliwymi urządzeniami, produkującymi najczęściej czasopisma oraz książki. Dzisiejsze maszyny do drukowania nie są już tak duże i hałaśliwe, a większość instytucji zajmuje się produkcją materiałów o charakterze reklamowym – ulotek, plakatów czy bilbordów. Wnętrze drukarni nie musi być więc już tak sterylne jak w kiedyś.

Szczególnie atrakcyjna oferta drukarni

Drukarnie w Małopolsce oferują osobom zainteresowanym skorzystaniem z ich usług na wysokim poziomie szczególnie ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę. Firmy podejmujące współpracę, np. na druk ulotek specjalnie dla firmy, to jest z logo oraz nazwą jednostki, wybierają przetestowane drukarnie. Zaoferować mogą one usługi o wysokim standardzie, niewygórowane ceny, jak również szeroki pakiet zniżkowy dla stałych klientów. Ponadto w drukarniach mają miejsce często promocje, na które przedsiębiorcy czekają długo. Wiedzą w końcu, że stawiają na znakomitą jakość.

Jakie zlecenia można zrealizować w nowoczesnej drukarni?

Rozmaite usługi w postaci wykonywania wydruków i inne tego typu są aktualnie niezwykle często poszukiwane. W największym stopniu przydatne są dla studentów, którzy nie mają dostępu do drukarki i kserokopiarki, a muszą na przykład wydrukować pracę zaliczeniową. Niezwykle często pożądaną usługą jest także kserowanie. Studenci i uczniowie kserują notatki i fragmenty książek, z których się uczą.