Jak wygląda praca firm sprzątających obiekty biurowe?

W moim mieście spacerek po głównym deptakiem wczesnym latem stanowi czystą przyjemność. Promienie słońca tańczą po dachach. Z pobliskich kawiarenek słychać gwar. Bardzo lubię takie przedpołudniowe spacery do ulubionej kawiarenki. Zajmuję miejsce na balkonie i proszę o czarną mocną kawę z rogalikiem, i czasem jakieś ciasteczko. Przypatruję się wtenczas przechodzącym ludziom. Któregoś dnia znalazłem kawiarnię nieopodal budynku biurowego w którym niegdyś byłem zatrudniony.

Continue reading “Jak wygląda praca firm sprzątających obiekty biurowe?” »

Co znajdziemy w ofercie firm porządkowych?

W branży firm posiadających w swoich ofertach świadczenie usług związanych ze sprzątaniem znajdujemy co raz większa ilość propozycji i nowatorskich rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na tego rodzaju firmy ciągle rośnie, a poza tym usługi tego typu powinny być dopasowane do oczekiwań klientów i firm, często należących do kompletnie odmiennych gałęzi gospodarki.

Continue reading “Co znajdziemy w ofercie firm porządkowych?” »

Profesjonalna firma sprzątnie wszystko

Czasem przechodząc obok oszklonych budynków zastanawiamy się, kto myje te wszystkie okna? Oczywiście, są specjalne firmy zajmujące się myciem tak dużych przeszklonych powierzchni. Zwykłe mycie okien szmatką i płynem nie dałoby oczekiwanych efektów na tak dużej ilości okien.

Continue reading “Profesjonalna firma sprzątnie wszystko” »