Impreza na świeżym powietrzu? Wykreuj niepowtarzalny nastrój wynajętymi namiotami i dodaj odrobinę praktyczności wynajętą szatnią.

przez | 17 listopada 2021
Posiadasz działalność organizującą imprezy, zjazdy i dostałeś zlecenie na przyjęcie na świeżym powietrzu? A może chcesz sam zorganizować dużą imprezę rodzinną albo przyjęcie weselne? W sezonie letnim, dużym powodzeniem cieszą się przyjęcia na świeżym powietrzu, a dla Ciebie jest to również szansa na mniejszy koszt.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajem namiotów na imprezy to często znacznie mniej kosztowne rozwiązanie, niż wynajem sal bankietowych, szczególnie w Warszawie. Daje to również szansę cieszyć się przepiękną, polską pogodą, szczególnie w sezonie letnim – z kim mogę się umówić na wynajem szatni. Impreza w otoczeniu dźwięków natury, cykających świerszczy wieczorem czy śpiewających ptaków w ciągu dnia, nie da się zastąpić niczym innym. Impreza (https://f1symulator.pl/oferta/) pod stylowymi namiotami ma również klimat bardziej ulotny i nastrojowy. Namioty można ustawić na swoim terenie, albo w innym miejscu, po wcześniejszym zdobyciu niezbędnych zgód. Może to być także na terenie któregoś z naszych znajomych albo jakiejkolwiek innej osoby prywatnej. Dzięki temu wynajem namiotów na imprezy to bardziej opłacalne rozwiązanie, a w Warszawie jest wiele pięknych zakątków, gdzie takie przyjęcie można zorganizować po kosztach.

Zwykle, razem z wielkim przyjęciem idzie spora liczba okryć. Choć dodatnia temperatura nie zachęca do ich noszenia, wieczory zwykle nie są już tak ciepłe, więc bez wątpienia się one pojawią. Jeśli nie chcemy, żeby odzież wierzchnia kończyła w jakimś bliżej nie określonym miejscu, można pokusić się o wynajem szatni, co jest wręcz niezbędne przy bardzo dużej ilości gości.

Jeżeli ten artykuł Cię interesuje, to wejdź na ten link – odnajdziesz tam użyteczny tekst (https://sklep.labempire.com.pl/pipety-wielokanalowe,2,15203), który z pewnością uznasz za ciekawy.

Taka mobilna szatnia, to niedrogi i bardzo praktyczny przepis na porządne przechowywanie odzieży uczestników. W większych miejscowościach, w tym także w Warszawie, są firmy specjalizujące się w wypożyczaniu namiotów, oraz szatni. W skład oferty wypożyczania namiotów wchodzi także ich rozstawienie i przygotowanie do imprezy. Wynajem szatni zaś można uzupełnić również o wynajem jej obsługi, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z przyjęciem nawet na kilka tysięcy osób.

namiot

Autor: Niall Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Imprezy na dworze mają swój niepodważalny klimat, a do tego przy organizacji tego typu imprezy nie trzeba się przejmować jej liczebnością. Także przyjęcie weselne na dworze, w pięknym miejscu i pod namiotami, będzie mniej kosztowne, a jednocześnie lepiej wychodzić naprzeciw naszym wymaganiom, niż impreza w pałacu. A ponieważ w Warszawie i jej okolicach nie brak pięknych miejsc, dobrze jest rozważyć możliwości zrobienia właśnie takiej przyjęcia.