Organizacja imprez integracyjnych – znakomite rozwiązanie dla każdej firmy.

Aktualnie coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozmaite kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również mnóstwo innych firm. Continue reading “Organizacja imprez integracyjnych – znakomite rozwiązanie dla każdej firmy.” »

Impreza na świeżym powietrzu? Wykreuj niepowtarzalny nastrój wynajętymi namiotami i dodaj odrobinę praktyczności wynajętą szatnią.

Posiadasz działalność organizującą imprezy, zjazdy i dostałeś zlecenie na przyjęcie na świeżym powietrzu? A może chcesz sam zorganizować dużą imprezę rodzinną albo przyjęcie weselne? W sezonie letnim, dużym powodzeniem cieszą się przyjęcia na świeżym powietrzu, a dla Ciebie jest to również szansa na mniejszy koszt.

Continue reading “Impreza na świeżym powietrzu? Wykreuj niepowtarzalny nastrój wynajętymi namiotami i dodaj odrobinę praktyczności wynajętą szatnią.” »

Gdzie można zorganizować na wyjazdy motywacyjne?

Motywowanie osób zatrudnionych w firmie a także budowanie ducha załogi to często najważniejsze cele dla każdego działu HR. Jeśli ludzie są dobrze zharmonizowani – pracują lepiej i jednocześnie przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do firmy. Zapraszamy na incventive.

Continue reading “Gdzie można zorganizować na wyjazdy motywacyjne?” »