Jak wybrać auto na ślub?

przez | 6 stycznia 2022
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Z tej okazji wszystko powinno być pierwszorzędne. Na dodatek o ogromnej ilości spraw powinno się myśleć znacznie wcześniej. Na przykład wymarzoną salę na wesele w polecanym miejscu, oraz termin w którym duchowny będzie mógł udzielić sakramentu należy zarezerwować co najmniej rok do przodu.

Limuzyna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po romantycznych zaręczynach i obwieszczeniu pięknej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed parą narzeczonych piętrzy się olbrzymie zadanie do wykonania. Na początek trzeba dowiedzieć się jakimi wolnymi terminami dysponuje parafia, i czy data ta znajdzie pokrycie z wolnym terminem wybranej sali na wesele oraz zespołu muzycznego. Kiedy owe terminy znajdą wspólny mianownik wtedy można wyznaczyć datę ślubu. A to dopiero początek – przed młodymi jeszcze milion rzeczy do ustalenia i zakupienia.

Wszystko związane ze ślubem powinno być piękne i wzniosłe: sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, dekoracja kościoła i sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne – najlepiej gdy zaprojektuje je sama Para Młoda. Wśród tych wszystkich planów, ustaleń i rezerwacji Pan Młody ma nie wiele na swojej głowie. Ale jest jedna rzecz, którą to właśnie on załatwi najlepiej – wynajem eleganckiego samochodu, który zawiezie Parę Młodą do kościoła, a po ślubie do miejsca w którym ma odbyć się zabawa weselna.

Poświęć chwilę i sprawdź tu t shirt z nadrukiem na zamówienie podobne informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie zwlekaj zbyt długo:)

prorent

Jakiej marki auto pożyczyć na ślub?O tym jakie auta można wypożyczyć na tą wyjątkową okoliczność warto poczytać na tematycznych forach. Pary Młode chętnie chwalą się swoimi upodobaniami i dokonanymi wyborami . Zależy on zasadniczo z indywidualnego gustu. Są osoby, które uwielbiają stare samochody, inni zaś postawią na elegancką limuzynę lub całkowicie nowy, prestiżowy model samochodu znanej marki. Wiele zależy od stylizacji oprawy ślubnej , którą wybrała Młoda Para. Do stylu retro najlepiej będzie wybrać auto reprezentujące minioną epokę, zaś do nowoczesnego stylu zdecydowanie lepiej dopasuje się innowacyjna linia auta.

Ultranowoczesną linią i elegancją z pewnością może się poszczycić Chrysler 300c. Ów model samochodu, w w kolorze śnieżnej bieli, udekorowany gustownymi dekoracjami z pewnością wprawi w podziw wszystkich gości.

Natomiast w klimat retro doskonale wpisze się Chrysler PT Cruiser czy też Citroen DS. Citroen DS to jeden z najpiękniejszych klasyków samochodowych, które wyprodukowano w Europie. Cena wynajmu wyjątkowego auta na ślub to ok 100 zł/h. Wszystko jednak zależy także od modelu oraz marki samochodu.