Jak zaplanować romantyczną uroczystość ślubną?

przez | 21 grudnia 2021
Ślub to jedno najistotniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jedni wyczekują na tą chwilę z utęsknieniem, inni niepokoją się, jak wszystko będzie wyglądać, zaś jeszcze inni chcieliby już mieć to za sobą, by w końcu ochłonąć i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych par młodych marzy, by ich zamążpójście było szczególne i myślą jak urządzić romantyczny ślub. Co zrobić, by wszystko wyglądało jak we śnie?Przede wszystkim rozłóżmy organizację na co najmniej pół roku przed uzgodnioną datą. W innym wypadku będziemy zmuszeni spieszyć się i pewnie nie dogramy ze sobą wszystkich szczegółów. Najważniejszym elementem romantycznego ślubu jest piękna, zwiewna suknia. Dobrze jest wybrać falbanki, tiule i – oczywiście – ulubione motywy kwiatowe. Niezależnie od tego czy będą to przeurocze, drobne stokrotki czy róże, jakimi nieustannie obdarowywał nas ukochany, można je przypiąć do włosów, tak, by fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego charakteru. Poza romantyczną suknią istotne są dekoracje, które nie powinny być natrętne, lecz czarujące i skromne. Idealne będą świece na stołach, bukiety kwiatów ozdabiające pomieszczenie oraz przyciemnione światło wytwarzające intymny klimat. Romantyczny ślub to także cudownie przybrany ołtarz i droga do niego, którą będzie szła panna młoda z przyszłym małżonkiem bądź ze swoim ojcem przekazującym rękę córki zięciowi. Nie możemy też zapomnieć o tak ważnym elemencie, jakim jest podróż poślubna .

para młoda

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Choć zazwyczaj jedziemy na nią kilka dni po uroczystości, to może być cudownym finałem romantycznych uniesień. Jeżeli marzy nam się najpiękniejsza, najbardziej wyjątkowa podróż poślubna, Wenecja będzie znakomitym wyborem. Nowożeńcy odwiedzą wyjątkową krainę nadzwyczajnych zabytków, urokliwych wschodów i zachodów słońca, przepysznego jedzenia w małych kawiarenkach przy lampce dobrego wina i najlepszego odpoczynku w komfortowych hotelach. To fantastyczne miejsce dla nowożeńców.
Romantyczny ślub – polecane – będzie wspaniałym początkiem nowego, wspólnego życia. Warto jest razem planować każdy szczegół, aby wszystko potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami i marzeniami każdego z przyszłych małżonków. Cudowne chwile w czasie tej uroczystości niewątpliwie na zawsze pozostaną w naszej pamięci i naszych sercach.