Jak usprawnić funkcjonowanie organizacji

W ostatnich czasach wyjątkowo ogromną popularnością cieszą się szkolenia lean manufacturing. Co znaczy powyższe hasło?
Lean manufacturing jest jedną z metod umożliwiających efektywne zarządzanie produkcją. Przedsiębiorstwa pogłębiające wiedzę w prezentowanej tematyce nie tylko poprawią jakość wytwarzanych przez siebie wyrobów, lecz również będą racjonalnie eksploatować zasoby oraz gwarantować swoim klientom terminową dostawę.

Continue reading “Jak usprawnić funkcjonowanie organizacji” »

Wyprowadzamy się z dużego miasta. Dlaczego?

Wiele osób wyprowadza się na skraj miasta. Ci, co jeszcze nie tak dawno z niechęcią patrzyli na wieś dzisiaj stawiają w takich miejscach domy. Ci, co wynosili miasta na piedestał uważając, że nie mogą sobie wyobrazić życia w mniejszym mieście (nie mówiąc już o wsi) aktualnie narzekają na nieokiełznany miejski zgiełk, za to chwalą sobie wiejską ciszę i prostotę, brak nadmiernego pośpiechu i czyste powietrze. Wygląda to tak, jakbyśmy za młodu potrzebowali większego ośrodka miejskiego do zabawy i zużytkowania energii na zabawy, a teraz, gdy jesteśmy trzydziesto,- czterdziestolatkami pragniemy stabilizacji w jakimś kontemplacyjnym miejscu.

Continue reading “Wyprowadzamy się z dużego miasta. Dlaczego?” »

Drukarnia

Niemała kreatywność naszych specjalistów, kompleksowość ofert czy poszerzanie kolejnych propozycji sprawiają, że naszymi rozwiązaniami interesuje się coraz większa liczba klientów. Rozwiązania dostępne są w zasięgu ręki, dlatego tak wiele osób wybiera właśnie nasze możliwości. Świetnie dopracowane zestawienia, takie jak banery Wrocław poleca już teraz, co szczególnie przyciąga uwagę klientów. Pokaźne zadowolenie klientów na rynku motywuje nas do ciągłej pracy nad poprawianiem ofert.

Continue reading “Drukarnia” »