Gazetki promocyjne powinny być drukowane prędzej

Właściwie każdy sklep ma gazetki promocyjne

Nie ma prawdopodobnie osoby, która kocha przepłacać za jakieś materiały, ponieważ skoro możemy gdzieś indziej zapłacić mniej i uzyskać, to dlaczego chcemy się pozbawiać znaczniejszej ilości pieniędzy?

Continue reading “Gazetki promocyjne powinny być drukowane prędzej” »

Wystawianie faktur w prowadzonym przez siebie biznesie może być skuteczniejsze

Jeżeli mamy jakichś klientów, nieustannie jesteśmy zobowiązani wystawiać faktury. To jest zależne od bardzo wielu czynników, ale w zasadzie sytuacja jest taka, że typowy właściciel firmy jest osobą, która każdego dnia wystawia jakieś fakturki. Tak naprawdę to ogromna frajda, w końcu jeśli wystawiamy fakturę, za kilka dni najzwyczajniej posiadane przez nas konto będzie o wiele zamożniejsze. Jednak tak jest niestety wyłącznie w czystej teorii, myślenie, że fakturowanie nie jest żadnym kłopotem jest zwykłą utopią.

Continue reading “Wystawianie faktur w prowadzonym przez siebie biznesie może być skuteczniejsze” »

W jaki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie?

Ceny rosną, wypłaty stoją w miejscu, czyli nie rosną. To sprawia, że statystyczny Kowalski ma nieco mniej pieniędzy do wydania. Na dodatek jego humor jest gorszy, więc wydaje jeszcze mniejsze pieniądze. Co to oznacza dla biznesmenów, których zarobek zależy przede wszystkim od kondycji finansowej Polaków?

Continue reading “W jaki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie?” »

Transport to jedna z działów naszej gospodarki, która nie obawia się spowolnienia

Jest kryzys, czy go nie ma? Mnóstwo ludzi stawia sobie takie pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż rosną także płace. Właściwie jest jak zwykle – firmom w których są pieniądze jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami – coraz gorzej. Z obiegu wypadają małe firmy, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych kontrahentów – wykańczają je różnorodne opłaty i rosnące koszty utrzymania.

Continue reading “Transport to jedna z działów naszej gospodarki, która nie obawia się spowolnienia” »