Marketing relacji programy lojalnościowe – szansa na rozwój twojego biznesu

Wielki handel kieruje się na swój sposób. Żeby odnosić sukcesy, należy wiedzieć, jak postępować. W każdym interesie chodzi jedynie o to, by robić na nim pieniądze. Dlatego trzeba wszystkimi możliwymi ścieżkami trafiać do kolejnych odbiorców. To przecież oni są naszą przyszłością.

Continue reading “Marketing relacji programy lojalnościowe – szansa na rozwój twojego biznesu” »

Billboardy w Zielonej Górze i nie tylko

Bez świetnej reklamy ciężko zaistnieć. W światowej dobie dużego pośpiechu oraz normalnego zabiegania chociażby wybory nawet drobnej strategii marketingowej mogą wydawać się czymś skomplikowanym, a także bardzo denerwującym. Wybór reklamy nie bywa teraz sprawą prostą. Billboardy w Częstochowie czy raczej na Pomorzu? Decyzja taka może mieć wielkie przełożenie na sprzedaż i wyniki firmy z tego powodu należy podejmować ją ostrożnie.

Continue reading “Billboardy w Zielonej Górze i nie tylko” »

Reklama w Krakowie

W mieście tak wielkim jak Kraków nie tak prosto wybić się z tłumu. Jeżeli otwieramy firmę z adresem na przykład w Krakowie, bez względu na branżę, musimy się liczyć z olbrzymią konkurencją. Z jednej strony, taka metropolia i kulturalne centrum naszego kraju zapewnia nam ogromne sposobności dotarcia do przyszłych odbiorców. Z innej jednak strony, niezwykle łatwo zniknąć w tym tłumie i zostać przez długie lata nierozpoznawalnym.

Continue reading “Reklama w Krakowie” »