Billboardy w Zielonej Górze i nie tylko

Bez świetnej reklamy ciężko zaistnieć. W światowej dobie dużego pośpiechu oraz normalnego zabiegania chociażby wybory nawet drobnej strategii marketingowej mogą wydawać się czymś skomplikowanym, a także bardzo denerwującym. Wybór reklamy nie bywa teraz sprawą prostą. Billboardy w Częstochowie czy raczej na Pomorzu? Decyzja taka może mieć wielkie przełożenie na sprzedaż i wyniki firmy z tego powodu należy podejmować ją ostrożnie.

Continue reading “Billboardy w Zielonej Górze i nie tylko” »

Drukowanie zaproszeń w marketingu miasta oraz w życiu codziennym

Od jakiegoś czasu samorządy próbują propagować własne miasto na rozliczne sposoby, począwszy od tradycyjnych metod takich jak współfinansowanie miejscowych imprez sportowych po współpracę z tak zwanymi miastami partnerskimi. W lecie w bardzo wielu miastach organizowane są na przykład festyny miast zaprzyjaźnionych, gdzie mają sposobność zaprezentować się miasta czy organizacje turystyczne z danego regionu. Wzorem takich przedsięwzięci jest letni festiwal gmin zaprzyjaźnionych w Bielsku Białej. Miasta nadmorskie prezentują się wtenczas góralom, i odwrotnie – miasta z południa Polski przedstawiają się na północy ze swoimi atrakcjami.

Continue reading “Drukowanie zaproszeń w marketingu miasta oraz w życiu codziennym” »

Marketing relacji programy lojalnościowe – szansa na rozwój twojego biznesu

Wielki handel kieruje się na swój sposób. Żeby odnosić sukcesy, należy wiedzieć, jak postępować. W każdym interesie chodzi jedynie o to, by robić na nim pieniądze. Dlatego trzeba wszystkimi możliwymi ścieżkami trafiać do kolejnych odbiorców. To przecież oni są naszą przyszłością.

Continue reading “Marketing relacji programy lojalnościowe – szansa na rozwój twojego biznesu” »