Może zatrzymamy się na przynajmniej jedną nockę na Wilanowie?

przez | 30 maja 2022
Giemzów to urokliwa część Łodzi- najrzadziej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakże nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko ulega zmianom. Zapewne sporo osób mogło usłyszeć o chociażby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów – podobno owe osiedle zamieszkują tylko tzw. lemingi, lecz to nieco za krzywdzące spojrzenie.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś w takim razie pragnie zamieszkać w Łodzi, lecz mimo wszystko nie interesują go duże wieżowce, zasadniczo pragnie zamieszkać na uboczu, bez żadnego cienia wątpliwości powinien na serio pomyśleć czy kupno jakiejś nieruchomości zlokalizowanej na terenie Giemzowa nie jest jedną z najbardziej sensownych dotychczasowych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowoż skupmy się przede wszystkim na krótkim pobycie na Giemzowie – czyli turystów, którzy szukają doskonałej przystani do zwiedzania całej Łodzi gorąco uprasza się, aby najzwyczajniej w świecie porozglądali się po tych hotelach. Niby nie jest ich wiele, to przecież mała, peryferyjna dzielnica mieszkaniowa, lecz tak czy siak o fajny hotel całkiem korzystny cenowo, wcale nie jest tak trudno jak o chociażby szybki przejazd www.edenbus.com.pl/oferta/przewozy-do-niemiec-lubin-legnica-jelenia-gora/ przez Łódź w czasie szczytu…

Niby dlaczego akurat Giemzów jest bardzo dobrą bazą wypadową? Cóż, Łódź to wielka miejscowość, zatem szczególnie przyjezdni z niedużych miast mają całkowite prawo czuć pewien dyskomforcik. Na całe szczęście jest tak, że można odkrywać w trakcie całego dnia miasto bądź robić w niej interesy, a wieczorem udać się na wielce urokliwy, spokojny Giemzów. W sumie to trochę mogło zabrzmieć jakby na obszarze tej dzielnicy podróżni mieli możliwość trafić tylko na błogi spokój, nic więcej.

Ten artykuł ma bardzo ciekawą treść, ale odwiedź serwis www (https://www.restauracja-laura.pl/pokoje-noclegi), który zawiera analogiczne informacje. Również zapewne będą bardzo ciekawe.

Jednakowoż akurat w taki sposób nigdy nie można spoglądać na ową dzielnicę. Przecież tutaj znajdują się urokliwe parki bądź pałacyki. Nie ma zbyt wielu fajniejszych miejsc do spacerów, niż Giemzów. Zatem: rozejrzyjmy się za Dworem Giemzów i bez niepotrzebnego czekania nareszcie dostrzeżmy niesamowite atuty jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.