Niezwykłe wrażenia z wyjazdów do Azji

przez | 30 grudnia 2021
Azja to niesamowity kontynent – choć z pewnością trzeba potrafić odróżnić Kirgistan od choćby Chin, a Chiny od Japonii. Mówimy o ogromnym kontynencie, a więc to zapewne całkowicie normalne, że wszelakie próby generalizowania owego kontynentu nie mają większego sensu.

Krajobraz Chin

Autor: Robert Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com
Cieszy, iż wreszcie mieszkańcy Polski mogą zwiedzać Azję, kiedyś to było mocno utrudnione. Niby i teraz nie jest zbyt łatwo podróżować, najważniejszą przeszkodą jest kasa, ale trochę bardziej rozwinięty pod niektórymi kwestiami miłośnik podróży, nawet jeśli nie zarabia dużo więcej, aniżeli typowa średnia krajowa, bez dwóch zdań jest w stanie za relatywnie niewygórowane pieniądze poznać Chiny albo Rosję.

Niezbyt zaawansowany podróżnik musi szczególnie jechać do Tajlandii – bez dwóch zdań wycieczka Tajlandia spowoduje, że niemalże każdy turysta będzie chciał powrócić jak najszybciej do Azji. Fantastyczne widoki, pyszne jedzonko uliczne, no i wspaniali ludzie – to wszystko sprawia, iż w każdym przypadku Tajlandia zaskakuje, nigdy nie będziemy myśleli po ujrzeniu choćby Phuketu, że Tajlandia jest

eccotravel

przereklamowanym kierunkiem.

Nasz artykuł (https://rego-bis.pl/) zainteresował Cię aż tak, że czujesz chęć na więcej? Bardzo nas to cieszy. Zatem zaloguj się w ten link.

Bangkok, czyli stolica Tajlandii jest fajnym miejscem, lecz jakby nie patrzeć warto jak najszybciej jechać na południe – szczególnie Phuket to genialna destynacja. A może wycieczka do chin także jest fajna?

W sumie pobyt w Tajlandii sprawia, że tak jakby przyzwyczaimy się do Chin – w końcu znaczna część tajskiego społeczeństwa ma chińskie korzenie. Ciężko w niedługim artykule napisać, które miejsca Państwa Środka są najbardziej interesujące, lecz można śmiało powiedzieć, iż strzałem w dziesiątkę jest odkrywanie mega ogromnego chińskiego sukcesu. Czyli chodzi o to, że wycieczka do Chin może spowodować, iż zauważymy z jakich przyczyn jest to tak szybko rozwijający się kraj. Na sam koniec warto również napisać, że Indie wycieczki pokazują, że nareszcie ujrzymy te słynne kontrasty, zatem pomieszania dużego bogactwa z taką biedą, która niemal zabiera nam frajdę z poznawania indyjskich stanów (więcej o ofercie).