Gdzie można zorganizować na wyjazdy motywacyjne?

Motywowanie osób zatrudnionych w firmie a także budowanie ducha załogi to często najważniejsze cele dla każdego działu HR. Jeśli ludzie są dobrze zharmonizowani – pracują lepiej i jednocześnie przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do firmy. Zapraszamy na incventive.

Continue reading “Gdzie można zorganizować na wyjazdy motywacyjne?” »

Sprawdzony ekwipunek umożliwi przeżycie ekstremalnych warunków

Sporo młodych chłopców, ale też i sporadycznie dziewcząt pociąga temat wojska i militariów. Warto zapewnić im rozwój swoich zainteresowań, jednak trzeba pamiętać, że powinien nad nimi czuwać ktoś doświadczony. Istnieje wiele różnych tego typu zajęć począwszy od klubów harcerskich aż po ekstremalne szkoły przetrwania, jednak przebywając w środowisku pasjonatów militariami dziecko powinno rozwijać się edukacyjnie, dobrze, żeby przy tym poszerzało swoją wiedzę odnośnie działań wojennych, ale także uczyło się historii, oglądało filmy edukacyjne, miało dostęp do niezbędnych książek z tej dziedziny. W klubach takich mamy możliwość ponadto zawsze zapisać się na jakąś wycieczkę sprawnościową.

Continue reading “Sprawdzony ekwipunek umożliwi przeżycie ekstremalnych warunków” »

Zaplanuj wakacje razem z nami

Wszyscy miewamy takie chwile w życiu, gdy mamy wszystkiego serdecznie dosyć. Chętnie porzucilibyśmy wszystkie nasze zobowiązania i wyjechali na koniec świata. Jest to bez wątpienia efekt ogromnego zmęczenia. Zwykle nie jesteśmy łaskawi dla siebie w codzienności. Wiecznie gdzieś pędzimy. Zżera nas ciągły stres. Nie umiemy się odpowiednio zrelaksować. Nawet dni wolne od pracy nie przynoszą nam tak niezbędnego spokoju.

Continue reading “Zaplanuj wakacje razem z nami” »