Potęga informacji jest niezmiennie najsilniejsza i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu

przez | 9 lipca 2021
Zdaje się, że funkcjonujemy już w tak nowych, „cyfryzacyjnych” czasach, że nie ma już miejsca na zwykłe środki wyrazu, jak druk czy papier. Nic bardziej mylnego, zwłaszcza, gdy mówimy o naszym kraju. Być może na Zachodzie prezentuje się to bardziej zdecydowanie, gdyż tam druk mierzy się już z wielkimi kłopotami, i być może do nas również to dojdzie w swojej najgroźniejszej postaci, jednak to ledwie prognoza przyszłości. Dlaczego? Wystarczy popatrzeć jak prezentuje się u nas handel.

promocja

Źródło: flickr.com

Choć internetowe zakupy coraz bardziej królują, chociaż wszystko się cyfryzuje, to jednak gazetki promocyjne cieszą się ciągle wielką popularnością.

I to gazetki promocyjne w wersji papierowej.

Jeśli ciekawi Cię tematyka poruszana w niniejszym artykule, sprawdź pełną ofertę (www.autopart.pl/osobowe-i-dostawcze), a z pewnością okaże się ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Może ciężko w to niektórym uwierzyć, ale cieszą się one wielką popularnością co potwierdza to ile konsumentów odwiedza portale skupiające te promocje jak :. Wiele osób myśli, iż jeśli w sumie wszystko możemy wyszukać w internecie, to po co drukować coś na papierze. No tak, to trochę takie podejście jak w temacie elektronicznych a drukowanych książek. Istnieją bowiem osoby, które przestały kupować książki, nie widzą potrzeby w tym, żeby wydawać na to swoje oszczędności.

Niemalże tak samo jest filmami i z muzyką, jeśli w każdym miejscu jesteśmy w stanie to otrzymać za darmo albo za mniejsze pieniądze, to po co to kupować? Jest w tym dużo słuszności, a z pewnością logiki, lecz w rzeczywistości nie ma w tym podejściu rozumienia dla standardowego problemu, którym jest sam akt obcowania z czymś fizycznie istniejącym. Przecież gazetki promocyjne również można przeglądać w sieci, można wejść na stronę internetową, na której są wszelkie informacje na dany temat, gdzie mamy cały katalog sklepów i ich promocje i oferty. Jednakowoż i tak wiele osób chce dostać papierową gazetkę promocyjną.

Czy po przeczytaniu omawianego tematu posiadasz wątpliwości? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i poznaj więcej detali (https://ortodoncjabecker.pl/) w odniesieniu do prezentowanej tematyki.

gazetki promocyjne

Źródło: pixabay.com

Faktycznie, z jednej strony dość zauważalny jest tu brak umiejętności korzystania z internetu, zwłaszcza dotyczy to starszych osób. Skoro nie mają oni dostępu do internetu albo nie potrafią z niego korzystać, to wybiorą gazetkę papierową. Wiele jednak osób potrafi sprawdzić wszystko w internecie, a mimo to lubi korzystać z papieru. To po prostu, jak w przypadku papierowej książki, ta chęć obcowania z czymś fizycznym jest silniejsza. To dość interesujące zjawisko, gdyż pokazuje, że nie jesteśmy jeszcze całkowicie pochłonięci przez tą całą cyfrową przemianę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*