Co znajdziemy w ofercie firm porządkowych?

W branży firm posiadających w swoich ofertach świadczenie usług związanych ze sprzątaniem znajdujemy co raz większa ilość propozycji i nowatorskich rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na tego rodzaju firmy ciągle rośnie, a poza tym usługi tego typu powinny być dopasowane do oczekiwań klientów i firm, często należących do kompletnie odmiennych gałęzi gospodarki.

Continue reading “Co znajdziemy w ofercie firm porządkowych?” »

Firma oferująca sprzątanie jest w stanie zarobić duże pieniądze!

Co jakby nie patrzeć może spowodować, że bezrobocie w naszym kraju znacznie spadnie? No cóż, żadna ustawa nie spowoduje, iż nagle powiedzmy 100 tysięcy Polaków odnajdzie zatrudnienie. Jednak nietrudno się domyśleć, co może się stać jeżeli najzwyczajniej większa ilość ludzi po prostu założy własną działalność gospodarczą. Z pewnością bezrobocie będzie na sporo mniejszym pułapie.

Continue reading “Firma oferująca sprzątanie jest w stanie zarobić duże pieniądze!” »

Robienie porządków to świetny test na to czy jesteś obowiązkowy

Istnieją takie czynności, które wymagają od nas determinacji oraz obowiązkowości. Można do tej grupy zaliczyć sporo codziennych obowiązków: porządki, wychowanie dziecka, dieta, trening i inne. W każdej z wymienionych aktywności liczy się powtarzalność a także utrzymanie pewnego rygoru, który pozwala na osiągnięcie planowanych efektów. Na przykład sprzątanie. Powiedzmy, że robimy to, tak jak duża liczba osób, w dzień wolny. Doprowadzamy do porządku wtedy nasze okna używając myjek do okien i opryskiwaczy, sprzątamyparkiet mopem, korzystamy z dużej ilości innych pojemników, w których jest odpowiedni środek, na różnego rodzaju nieczystości: łazienkowe, kuchenne czy te w naszym pokoju.

Continue reading “Robienie porządków to świetny test na to czy jesteś obowiązkowy” »

Ludzie i środki czystości – czyli to co najistotniejsze dla czystości

Sprzątanie niejedno ma imię. A ponieważ dbanie o porządek kosztuje, dużo firm zleca sprzątanie ich mienia najczęściej pracownikom zewnętrznym. Hipermarkety, zakłady produkcyjne, kombinaty przemysłowe – w każdym z nich rozróżnilibyśmy ludzi, którzy przed końcem zmiany intensywnie czyszczą stanowiska pracy w firmie. Dyskusję na temat zewnętrznych firm sobie jednak darujemy – nie będzie o miotle i wyciskaczu, zamiast nich skoncentrujmy się na usługach wokół szkieł, wykładzin i tapicerek samochodów.

Continue reading “Ludzie i środki czystości – czyli to co najistotniejsze dla czystości” »