Technika sitodrukowa

przez | 17 listopada 2021
Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Wcześniej, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Zdolność skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni na kontynencie europejskim stale przybywało. W pierwszych chwilach swego istnienia drukarnie wykorzystywane były przeważnie w powstawaniu książek oraz dokumentów. W tej chwili profil drukarni uległ dużej zmianie.

sitodruk

Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne drukarnie to najnowocześniejsze technologie, specjalizujące się w nadrukach farbami na różnego rodzaju materiałach.

Nie czekaj – jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, to kompleksowy tekst (https://czarnakreda.pl/faq/) da się także przejrzeć pod podanym linkiem. Wiadomości przygotowaliśmy dla Ciebie z ochotą.

Znaną i cieszącą się powodzeniem metodą drukowania, jest sitodruk, który nie bez przyczyny uważany jest za najskuteczniejszą technikę druku w popularyzacji usług i towarów. Zalety sitodruku:* Trwałość – stosowanie farb najwyższej jakości, gwarantuje trwałość wykonanych nadruków. Wzory są odporne na działanie wody, wilgoci, promieniowania UV, pranie, a nawet uszkodzenia mechaniczne.

Chciałbyś znaleźć coś innego na opisywany na tej stronie wątek? Kliknij tu – ta użyteczna strona (https://bautec-lodz.pl/) bez wątpienia rzuci nowe światło!

* Żywe kolory – użycie trwałych farb, pozwala na uzyskanie nadruków o wysokim nasyceniu kolorów i różnorodnej kolorystyce.* Szerokie zastosowanie – technika równie dobrze sprawdza się na bawełnie, dzianinach oraz drewnie czy skórze.* Elastyczność – technika nakładania farby stosowana jest na powierzchniach płaskich, owalnych i innych.* Atrakcyjna cena – technologia może być stosowana przy małych zleceniach jak i tych wymagających dużych produkcji (opublikował na to atrakcyjny pomysł na własny biznes. Potrzebna jest nam tylko maszyna do sitodruku. Jeśli z zamiłowania lubimy tworzyć, wymyślać motywy, wykorzystajmy tę umiejętność i odważmy się na drukowanie elementów na odzieży. Koszulkach, bluzach, czapkach – idealnych gadżetach reklamowych. Pomysł na biznes polegający na tworzeniu nadruków na koszulkach nie jest nowością za granicą, a i w Polsce znajdziemy sporo pełnych energii ludzi, którzy podjęli wyzwanie. Podsumowując, dobrej jakości koszulki, z oryginalnym nadrukiem, w krótkim czasie podbiją odzieżowy rynek (sprawdź szczegóły). Wszyscy lubimy T-shirty, ale tak trudno o niebanalny wzór…