Zaplanuj wakacje razem z nami

Wszyscy miewamy takie chwile w życiu, gdy mamy wszystkiego serdecznie dosyć. Chętnie porzucilibyśmy wszystkie nasze zobowiązania i wyjechali na koniec świata. Jest to bez wątpienia efekt ogromnego zmęczenia. Zwykle nie jesteśmy łaskawi dla siebie w codzienności. Wiecznie gdzieś pędzimy. Zżera nas ciągły stres. Nie umiemy się odpowiednio zrelaksować. Nawet dni wolne od pracy nie przynoszą nam tak niezbędnego spokoju.

Continue reading “Zaplanuj wakacje razem z nami” »

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, dużo smutnych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie badają demografię Polski, zauważyli, że po przejściu na emeryturę powtarza się spory procent śmiertelności wśród dziadków. Dzieje się tak dlatego, gdyż nieraz senior przestaje widzieć sens życia, który wcześniej realizował przede wszystkim w zawodzie.

Continue reading “Złota jesień człowieka” »

Wczasy w zimie, które można spędzić w tropikalnych miejscach

W ostatnich latach da się spostrzec, że dużo ludzi przekonuje się na spędzanie wakacji wcale nie w okresie lata, ale przesuwa czas prywatnych wakacji na porę zimową. Zależy to na przykład od profesji, jaką dana osoba wykonuje, albo także po prostu od faktu, jakie posiada się preferencje.

Continue reading “Wczasy w zimie, które można spędzić w tropikalnych miejscach” »