Wczasy w Polsce, czyli dokąd pożądane byłoby wybrać się na tegoroczne ferie?

Podróżowanie naturalnie ma wiele cennych i wartościowych zalet. To prawda, iż podróże nauczają, dzięki nim zdołamy doświadczać nowe miejsca, zaznajomić ciekawe obyczaje lub także podziwiać ładne widoki i krajobrazy.

Continue reading “Wczasy w Polsce, czyli dokąd pożądane byłoby wybrać się na tegoroczne ferie?” »

Może zatrzymamy się na przynajmniej jedną nockę na Wilanowie?

Giemzów to urokliwa część Łodzi- najrzadziej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakże nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko ulega zmianom. Zapewne sporo osób mogło usłyszeć o chociażby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów – podobno owe osiedle zamieszkują tylko tzw. lemingi, lecz to nieco za krzywdzące spojrzenie.

Continue reading “Może zatrzymamy się na przynajmniej jedną nockę na Wilanowie?” »

Z jakiego względu warto jest zorganizować wyjazd integracyjny w góry?

Motywacja załogi może przybierać różnorakie formy. Jedną z nich są firmowe wycieczki, w trakcie których zaangażowani w firmie ludzie mogą wypocząć, odzyskać siły, mieć chęci do rozpoczynania nowych wyzwań oraz tak normalnie – lepiej się poznać. Idealnym rozwiązaniem jest organizacja wyjazdów integracyjnych w Bieszczady. Dlaczego to idealne miejsce do zorganizowania firmowego wypadu?

Continue reading “Z jakiego względu warto jest zorganizować wyjazd integracyjny w góry?” »

Karkonosze – miejsce świetne na odpoczynek

Wypoczynek w górach to marzenie wielu ludzi. Ale, gdy mieszkamy w północnej części naszego cudownego państwa wydaje nam się, że to odrobinę daleko, długa podróż samochodem i jak tu dograć różne terminy, tak, aby każdemu pasował wspólny wypad. Natomiast, kiedy jesteśmy mieszkańcami południowej części naszego kraju to ciągle nam się zdaje, że w góry później zdążymy wyjechać. I tak mijają nam kolejne wakacje, dłuższe urlopy i znowu nigdzie nie byliśmy, bo brakowało nam chęci na organizację. Jednak, jeżeli naprawdę zależy nam na tym, żeby dokądś wyjechać i nie mamy czasu na zbyt długie przygotowania to Karkonosze okażą się świetnym pomysłem.

Continue reading “Karkonosze – miejsce świetne na odpoczynek” »