wodoodporna torba sporządzona do prania

przez | 10 września 2021
Nawet w czasie biwaku pod namiotem, nie ominie nas przymus poczynienia prania. Istnieją proste jego rozwiązania, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoodporna torba wykonana z tworzyw sztucznych, mający wypustki wewnątrz. Wystarczy zaledwie wlać do niego wodę, umiejscowić specyfik piorący wraz z brudnymi ubraniami, a potem zamknąć go i trochę pomiętosić.

Okres prania wynosi od 30 sekund do 30 minut, a okrycia są zaskakująco czyste.Scrubba bag może być nie wyłącznie przydatnym gadżetem podczas pieszych wędrówek, lecz jest także wspaniałym rozstrzygnięciem w sytuacji studentów zamieszkujących na kwaterach, w jakich nie ma tradycyjnej pralki. Kubatura worka nie jest może zanadto wielka, jednak za to nie wyczerpuje dużo wody i nie potrzebuje napięcia.

Zainteresowały Cię informacje latarki taktyczne przedstawione w naszym poście? Bardzo przyjemnie zatem będzie nam dzielić się z Tobą nowymi notkami. Oczekujemy na recenzję!

Zobacz więcej na: Aqua-lifeSurvival, wiąże z lasem, miniaturowym namiotem, rzeczką płynącą w dolinie, z relaksem w pobliżu natury; jednak jest to także zmaganie z deszczem, trudną umiejętnością rozpalenia ognia bez zapałek, wspinanie się pod górę po spadzistym, gliniastym stoku.Na survival składa się zespół postaw i spontanicznych operacji szykujących do przetrwania, także sprzyjających przeżyciu w prognozowanych kłopotliwych i nadzwyczajnie ciężkich przypadkach. Survival jest zdolnością dostosowywania samego siebie do warunków zewnętrznych. By kultywować survival, musimy trenować i wspomóc się narzędziem, który mamy możliwość kupić w sklepie.

scrubba bag

Autor: Bureau of Land Management
Źródło: http://www.flickr.com

Ci wszyscy, którzy nie podołają, czy też nie doceniają działać w pojedynkę i zaczynać wszystkiego od podstaw, powinni skontaktować się z klubami survivalowymi. Autor:

Kluby te zwykle posiadają charakter wojskowy.
Bowiem nie chodzi bynajmniej o wczasowanie. Ani tylko o kontakt z zielenią, ożywczym powietrzem i zwierzętami. Wstąpienie w rzeczywistość survivalu przemienia nasze jestestwa, czyni z nas postacie znające swą wartość, mające potrzebę przytulenia do serca całego świata.
Survival sprawdzi się, jak zajmiesz się nim w wyjątkowym okresie, kiedy będziesz szukał sensu życia, albo samego siebie.
Należałoby wysunąć się z cienia, zrobić to, czego wcale nie czyniło, powłóczyć się po bezdrożach i posłuchać budzącej się przyrody.