Dokąd pojechać na długi weekend?

Od czasów powstania I Rzeczpospolitej aż do rozbiorów a później w okresie II Rzeczypospolitej byliśmy państwem wielonarodowym. Od wielu wieków stanowiliśmy mozaikę wielu nacji a od 1569 r. państwem oficjalnie federacyjnym, łączącym w jednym państwie dwa dawne księstwa, jakie do tej daty łączyła tylko unia personalna. Od początku więc byliśmy jakbyśmy to nazwali współcześnie krajem wielonarodowym. Tak było aż do pierwszej połowy XX w. wieku, niezależnie od niekorzystnych zmian politycznych jakie w przeciągu owych lat nasze państwo dotykały. Dopiero Druga Wojna oraz okres tuż po wojnie położyły temu stanowi rzeczy kres.

Continue reading “Dokąd pojechać na długi weekend?” »

Gdzie można zorganizować na wyjazdy motywacyjne?

Motywowanie osób zatrudnionych w firmie a także budowanie ducha załogi to często najważniejsze cele dla każdego działu HR. Jeśli ludzie są dobrze zharmonizowani – pracują lepiej i jednocześnie przeżywają mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do firmy. Zapraszamy na incventive.

Continue reading “Gdzie można zorganizować na wyjazdy motywacyjne?” »

Dokąd wyjechać z rodziną ? Jakie miejsca zwiedzić?

Wszyscy pragniemy mieć piękne wakacje, zwłaszcza jeśli przez cały rok ciężko pracujemy i nie mamy możliwości wyjechać na urlop chociaż na kilka dni. W dzisiejszych czasach ludzie, w głównej mierze zaczynający karierę zawodową, rzadko kiedy mogą podróżować na wycieczki i różnego rodzaju wyprawy, w szczególności te egzotyczne, na jakie trzeba przeznaczyć sporo oszczędności.

Continue reading “Dokąd wyjechać z rodziną ? Jakie miejsca zwiedzić?” »

W jaki sposób wybrać się na wycieczkę małym kosztem?

Generalnie wakacje kojarzą się odpoczynkiem. Odpoczywać można natomiast bardzo różnie, w zależności od chęci i gustu. Bardzo duża rolę odgrywa tutaj tryb życia, jaki prowadzony jest na co dzień. Część osób preferuje aktywne formy wypoczynku, na przykład w postaci uprawiania rozmaitych sportów. Inni z kolei wolą odpoczywać biernie i stale się wysypiać. Od tego elementu zależeć będzie też wybór punktu przeznaczenia.

Continue reading “W jaki sposób wybrać się na wycieczkę małym kosztem?” »