Szkolenie Six sigma to dobre rozwiązanie tego jak efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem

Zarządzanie jakością polega na optymalizacji procesów w firmie w taki sposób, żeby połączyć wysoką jakość z ograniczeniem wydatków. Wiąże się to z ciągłym udoskonalaniem procesów produkcyjnych, motywowaniem pracowników i szeregiem innych czynników mających wpływ na jakość produkcji w przedsiębiorstwie. W małej firmie wystarczy sprawny menadżer, który zna realia rynku i jest kreatywny. O ile wymagania te może spełnić wiele osób, o tyle znalezienie menadżera odpowiedniego do zarządzania jakością w dużej korporacji jest ogromnym wyzwaniem. Nie jest bowiem możliwe skuteczne nadzorowanie wszystkich procesów we wszystkich oddziałach firmy. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzają się metody… statystyczne.

Continue reading “Szkolenie Six sigma to dobre rozwiązanie tego jak efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem” »

Jak usprawnić funkcjonowanie organizacji

W ostatnich czasach wyjątkowo ogromną popularnością cieszą się szkolenia lean manufacturing. Co znaczy powyższe hasło?
Lean manufacturing jest jedną z metod umożliwiających efektywne zarządzanie produkcją. Przedsiębiorstwa pogłębiające wiedzę w prezentowanej tematyce nie tylko poprawią jakość wytwarzanych przez siebie wyrobów, lecz również będą racjonalnie eksploatować zasoby oraz gwarantować swoim klientom terminową dostawę.

Continue reading “Jak usprawnić funkcjonowanie organizacji” »

Sprawne działanie firmy jest zależne od wielu czynników

Nie ma znaczenia w jakiej części globu prowadzimy własną działalność, wciąż pragniemy, żeby przynosiła ona jak najlepszy zysk, aby cieszyła się zaufaniem kontrahentów oraz jednocześnie, by miała szansę radować się jak najlepszą opinią. Jednak jak się okazuje, w przeróżnych częściach świata, opracowano różne sposoby przychodzenia do tych wytycznych i motywowania ludzi do bardziej wytężonej pracy.

Continue reading “Sprawne działanie firmy jest zależne od wielu czynników” »