Co można zrobić z niepotrzebnym pojazdem?

Auta są niezwykle istotną częścią obecnej rzeczywistości. Większa część osób nie wyobraża już sobie bez nich codzienności, a w szczególności widoku dużej metropolii, gdzie auta stały się nieodłącznym elementem. Posiadanie auta przynosi wiele korzyści, wynikających przykładowo z możliwości sprawnego podróżowania.

Continue reading “Co można zrobić z niepotrzebnym pojazdem?” »

Gdy auto jest do kasacji

Gdy dostajemy prawo jazdy do ręki jesteśmy najszczęśliwsi pod słońcem. A rzeczywistość jest taka, że nie zawsze od razu dostajemy samochód. Cóż, tak to już jest, że trzeba prosić rodziców, by dali nam auto. Jednak trzeba na niego uważać bardziej, niż bardzo. Co innego, gdy człowiek otrzymuje swoje auto, wtedy młody człowiek szaleje z radości.

Continue reading “Gdy auto jest do kasacji” »

Na Dolnym Śląsku i w środkowej Polsce można szybko zezłomować samochód

Bywa, że jest jakiś kłopot z naszym autem. Zdarza się, że nasze auto jest uszkodzone, bywa, że jest po części spalone i mamy raczej wrak niż auto. Nie do końca mamy pojęcie, co z takim samochodem zrobić. Na pomoc przychodzą nam firmy, które biorą się za złomowanie każdego pojazdu bez względu na to, w jakim jest stanie. Tak jest i we wrocławskich i w łódzkich firmach, które mają w swojej ofercie złomowanie samochodów.

Continue reading “Na Dolnym Śląsku i w środkowej Polsce można szybko zezłomować samochód” »